images/plaatjes/logo CaFE.png

CaFE Zelf opstarten?

CaFE laat zich vrij makkelijk organiseren.

images/plaatjes/CaFE foto 11.jpgIn de Handleiding bij de dvd staat werkelijk alles uitgewerkt t/m de woordjes voor en na de dvd-inleidingen, vragen voor de gespreksgroepen, kostenberaming en tips voor de gespreksleiders…

Wat is er verder nodig?
- twee organisatoren
- (parochie)zaaltje of huiskamer
- ondersteuning vanuit de parochie
- dvd-speler - beamer - boxen - scherm
- begeleiders voor de gespreksgroepjes
- gastvrije houding

images/plaatjes/CaFE foto 10.jpgCaFE kan telkens opnieuw gegeven worden!

Klik hier voor het materiaal van CaFE.
Iets zien van de dvd's? Klik hier

Pastoor Domen, Heerhugowaard
"Ik heb CaFE gegeven in mijn parochie. Het was een daverend succes!"

Pastoor Franken, Lisse
"Alles wordt gebracht met een vleugje humor, wat in mijn ervaring, de drempel voor deelnemers lager maakt om met elkaar van gedachten te wisselen. Een verkenning van het Rooms-katholiek geloof waar je blij van wordt!"

 

Bidt u mee voor CaFE? Klik hier